Breaking Dawn RPG
Ollaą, žmogiukai. Jūs patekote ne bet kur, o į Breaking Dawn RPG. Raginu jus registruotis, nes jums patinkančių veikėjų gali ir nebelikti. Žinoma galite susikurti ir savo išgalvotą personažą. Nieko nelauk ir bėk registruotis! P.S. norime labai aktyvių žmoogiukiuų. ;D*
Breaking Dawn RPG
Ollaą, žmogiukai. Jūs patekote ne bet kur, o į Breaking Dawn RPG. Raginu jus registruotis, nes jums patinkančių veikėjų gali ir nebelikti. Žinoma galite susikurti ir savo išgalvotą personažą. Nieko nelauk ir bėk registruotis! P.S. norime labai aktyvių žmoogiukiuų. ;D*
Breaking Dawn RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking Dawn RPG

Hello, žmogai ;D* patekote į Breaking Dawn role play game. Raginu registruotis, nes forumas yra naujas ir jame begalybė laisvų personažų. Aišku galite susikurti ir išskirtinį personažą. Nieko nelaukęs pulk registruotis, mes laukiame tavęs ;D*
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Mes laukiame Tavęs ;**


 

 Gretūūūūtė.

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptyŠt. 12 12, 2009 9:16 pm

So, Hi! ;D Mano vardas Greta, bet gal esu kitiem geriau žinoma kaip ~Grietinėlė, ~Eclipse, ~Gretutė ir žodžiu pnš. ;DD Man rugpjūčio 7 dieną sukakojo 14 metų. xD Tipo didelis vyrs jau. ;D Jau klijus uostyt galiu ;p Gyvenu tokiam miestį pavadinimu Plungė, netoli Telšių. ;D Auginu tris gyvūnus xDD tarp jų yra ir brolis. Su broliu šiuo metu stengiames artimai nesigiminiuot, nes dabar toks laikas aceit nuu, bet šiaip tai jis geras vaikas (i think).
Dabar biški apie savo charakterį ;D Esu užsispyrus, siekiu savo užsibrėžto tikslo. Sakau tai ką galvoju todėl galiu ką nors įžeist, tai labai atsiprašau. ;DD Manau esu gan draugiška jei žmonės man draugiški. ;D So... Apie mano laisvalaikį. ;DD Kompas kompas kompas. ;DD Aišku dar daaaug knygų. ;DD Pastaruoju metu nuo kompo nebeatsitraukiu iš principo, kad broliui neleist. ;D
Oukey, apie mano mylimus dalykus: Ilgas miegas, draugai, kompas, knyygos, TWILIGHT, Edvardas, Bella, pš, ruduo, vasara, mano garbės siena, šiltas lietus ir dar daug manau. ;DD
Nemėgstami dalykai: Dantistai, bitės, visokie skausmai, matematika, veidmainiai, vorai ir aplamai visokie vabalai. ;DD

P.s. kontaktai, su kuriais mane pasieksit. :
skype: ruduakiusavininke
one.lt _angel-4ever_@one.lt (lieviaks. ;DD)
gmail: Grietinelle@gmail.com (pz, ir šitas lėvs. xD)
mobiliaks: jei kam reikės, rašykit į PM, duosiu. ;DD

ir štai mano fotografija. atsargiai. ;}
Gretūūūūtė. Id9hqc

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 12:38 pm

Labas xD
O Plunge ;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 2:38 pm

Sveiką. : )
O, taip. *
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 3:23 pm

xD
Atgal į viršų Go down
Bella Cullen
You my only love ;*
Bella Cullen


Pranešimų skaičius : 390
Reputacija! : 1
Age : 28
Miestas : Forksas.

Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 4:04 pm

Labūūkas ;D Aš irgi iš Plungės, bet kažkaip nesu tavęs mačiusi xD
Atgal į viršų Go down
https://breakingdawnrpg.twilight-mania.com
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:19 pm

Sveika ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:21 pm

Bell ~ opapa. ; D reiks tiktis. (rofl)
Jazz~ labaš. ;}
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:22 pm

Is kokios mok. esi? XD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:23 pm

Iš Senamiesčio vidurinės. ; D
O ką? Pl, o Tu iš kur? (rofl)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:23 pm

Plunge xD manau tju is 8a ?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:25 pm

Ale, pataikei. ;D
O Tu? ;p
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:26 pm

Is 8d xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:26 pm

O real vardas? ; D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:27 pm

Agne
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:30 pm

Nice to meet yOu. : )
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptySk. 12 13, 2009 8:35 pm

xD
Atgal į viršų Go down
Bella Cullen
You my only love ;*
Bella Cullen


Pranešimų skaičius : 390
Reputacija! : 1
Age : 28
Miestas : Forksas.

Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptyPir. 12 14, 2009 2:52 pm

Renesmee rašo:
Bell ~ opapa. ; D reiks tiktis. (rofl)
Jazz~ labaš. ;}

Tai jo xD
Atgal į viršų Go down
https://breakingdawnrpg.twilight-mania.com
Sve?ias
Svečias




Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. EmptyPir. 12 14, 2009 7:24 pm

O su kuo aš čia turiu garbę bendrauti? : DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gretūūūūtė. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gretūūūūtė.   Gretūūūūtė. Empty

Atgal į viršų Go down
 
Gretūūūūtė.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Breaking Dawn RPG :: Savartynas. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: