Breaking Dawn RPG
Ollaą, žmogiukai. Jūs patekote ne bet kur, o į Breaking Dawn RPG. Raginu jus registruotis, nes jums patinkančių veikėjų gali ir nebelikti. Žinoma galite susikurti ir savo išgalvotą personažą. Nieko nelauk ir bėk registruotis! P.S. norime labai aktyvių žmoogiukiuų. ;D*
Breaking Dawn RPG
Ollaą, žmogiukai. Jūs patekote ne bet kur, o į Breaking Dawn RPG. Raginu jus registruotis, nes jums patinkančių veikėjų gali ir nebelikti. Žinoma galite susikurti ir savo išgalvotą personažą. Nieko nelauk ir bėk registruotis! P.S. norime labai aktyvių žmoogiukiuų. ;D*
Breaking Dawn RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Breaking Dawn RPG

Hello, žmogai ;D* patekote į Breaking Dawn role play game. Raginu registruotis, nes forumas yra naujas ir jame begalybė laisvų personažų. Aišku galite susikurti ir išskirtinį personažą. Nieko nelaukęs pulk registruotis, mes laukiame tavęs ;D*
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

Mes laukiame Tavęs ;**


 

 Šypsenėėlėė.:*

Go down 
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:26 pm

filmo xDDDDDDDDDD
Sakau ,raidės pas mane klaidžioja pamary ;DDDDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:28 pm

Nu tai klaviatūrą normalią pasijunk.;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:30 pm

Nee xDDD
Išsigimo
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:30 pm

Kodėėl ne?.xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:31 pm

IŠSIGIMOOO xDDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:36 pm

Tai naują pirk.;DDDD
Aš noriu naujos klaviatūūros su patogiais mygtūūkais.;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:37 pm

pas mane patogūš xDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:39 pm

Pas mane irgi,galiu rašyt su ja nežiūrėdama,bet jau nusibodo.;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:41 pm

Tai vot xDD
o aš su šitu LT raidėm ngl užsimerkus ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 9:51 pm

Aš tai galiu visokiom,šejp visada rašau žiūrėdama ne į klaviatūra o į ekranąą.;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 10:10 pm

Tai jooo.xDD
O tu pabandytum LT raidėėm su mano pc...;DDD
O į ekraną aš iš įpročio žr xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyKv. 12 03, 2009 10:14 pm

Nu tai taip,čia jau yprotis.;DD
Tiek daug mano klaviatūūra iškentėjus kad. xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 1:36 pm

ją mušei ?;DDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:28 pm

Visko buvo. ;DD pas mane vienas mygtūūkas išlėkęs.;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:29 pm

Kur ?xDD
O mano kolonkės senos invalidės buvo ,nes milijonus kartū numestos ir ten viduj kažkokios detalės buvo sulūžusios ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:31 pm

Esc pas mane nėėra. ;DDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:32 pm

Chė, chė, pas mane senoj klaviatūroj buvo f-1 avarija.xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:34 pm

F-1 ;DDDD

Pas mane visko pilna xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:37 pm

Aš kažkada labai stipriai spaudžiau tai ir iškrito.;DD
Pzpz,per kokią dainą turėėsim vaidint kalėėdom.xDDDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:39 pm

Kokiąą ?xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:40 pm

We wish you a merry Christmas xD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:41 pm

Ji tokia taškaanti kaikur.;DDD
Bob Sinclar - rock the party.;DD
Šendien traukėėėm.xDD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:45 pm

obana ,vežanti dainikė xDD
O mūsų tj pravalas
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 3:55 pm

Margo ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 EmptyPen. 12 04, 2009 4:04 pm

Kokia?.;DD
Margo?. xDD kas tū?xDD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Šypsenėėlėė.:*   Šypsenėėlėė.:* - Page 2 Empty

Atgal į viršų Go down
 
Šypsenėėlėė.:*
Atgal į viršų 
Puslapis 23Pereiti prie : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Breaking Dawn RPG :: Savartynas. :: Šiukšlinė.-
Pereiti į: